Від початку року державні кадастрові реєстратори Закарпатської області зареєстрували в Державному земельному кадастрі 22 523 земельні ділянки та видали 11 180 витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Всього до територіальних органів Держгеокадастру області надійшло 24 222 заяви про державну реєстрацію земельної ділянки та 11 205 заяв про надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

У середньому за тиждень закарпатські землевпорядники приймають та опрацьовують близько тисячі заяв з питань ведення Державного земельного кадастру.

Нагадаємо, що в Україні діє електронна послуга Держгеокадастру “Замовлення витягу з Державного земельного кадастру”. На разі до територіальних органів Держгеокадастру у Закарпатській області надійшло 843 заяви про надання цієї послуги, за якими надано 832 позитивні відповіді. Решта заяв знаходяться на розгляді.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.