Станом на 02.12.2016 державні кадастрові реєстратори Закарпатської області зареєстрували в Державному земельному кадастрі 25784 земельних ділянок та видали 12815 витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Всього до територіальних органів Держгеокадастру області надійшло 27451 заяв про державну реєстрацію земельної ділянки та 12840 заяв про надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

У середньому за тиждень закарпатські землевпорядники приймають та опрацьовують близько тисячі заяв з питань ведення Державного земельного кадастру.

А також, нагадаємо, що в Україні діє електронна послуга Держгеокадастру “Замовлення витягу з Державного земельного кадастру”. На разі до територіальних органів Держгеокадастру у Закарпатській області надійшло 1315 заяви про надання цієї послуги, за якими надано 1267 позитивних відповідей та 21 відмова. Решта заяв знаходяться на розгляді.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

Замовлення витягів здійснюється через Публічну кадастрову карту, яка розміщена на офіційному сайті Держгеокадастру та сайті Головного управління Держгеокадастру у Закарпатськый області.