З початку року станом на 16.12.2016 державні кадастрові реєстратори територіальних органів Держгеокадастру у Закарпатській області зареєстрували більше 27 тис. земельних ділянок та надали більше 13 тис. витягів із Державного земельного кадастру, у тому числі 1165 витягів, які було замовлено через мережу Інтернет.

Найбільшу кількість ділянок закарпатські землевпорядники внесли до Державного земельного кадастру в Ужгородському (5262), та Мукачівському (5070) районах. Також фахівці органів земельних ресурсів видали найбільше витягів з Державного земельного кадастру в Ужгородському (3123), Мукачівському (2352) та Хустському (1652) районах.

Окрім того, проведена державна реєстрація 21 обмеження, а саме прибережної захисної смуги р. Латориця та внесено відомості до ДЗК про землі в межах території АТО, зокрема про межу села Ільниці, Ільницької сільської ради, Іршавського району.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

Замовлення витягів здійснюється через Публічну кадастрову карту, яка розміщена на офіційному сайті Держгеокадастру та сайті Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області.