Головним управлінням Держгеокадастру у Закарпатській області 25 березня поточного року проведено земельні торги у формі аукціону, на яких продано право оренди на одну земельну ділянку сільськогосподарського призначення державної власності на території Виноградівського (Берегівського) району (за межами населених пунктів) площею 24,7630 га, терміном на 7 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

За результатами аукціонів річна орендна плата за користування земельною ділянкою становить 125 695,71 гривень. Дані кошти територіальна громада зуміє використати на розвиток власних територій.

Переможцем земельних торгів сплачено всі кошти за придбаний лот.

Довідково: Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їхніх площ і кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні аукціони».