18 червня цього року Головним управлінням Держгеокадастру у Закарпатській області, в приміщенні виконавця земельних торгів – ДП “Закарпатський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою” проведено земельні торги у формі аукціону на яких продано право оренди на дві земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території Арданівської сільської ради Іршавського району (за межами населеного пункту) загальною площею 36,1663 га, терміном на 7 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

За результатами аукціону річна орендна плата за користування земельними ділянками становить 50 672,42 гривні. Переможцем земельних торгів сплачено всі кошти за придбані лоти.

Довідково: земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їхніх площ і кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні аукціони».