Упродовж І кварталу 2024 року до Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області надійшло 42 запити, що подано з посиланням на Закон України «Про доступ до публічної інформації». З них: 22 безпосередньо від громадян, 10 – від юридичних осіб, 9 – від центрального апарату, та 1 запит надійшов від засобів масової інформації.

Переважна більшість запитів надіслані електронною поштою – 37, надійшло поштою – 2 та  подані особисто – 3.

На усі запити надано вичерпні відповіді та роз’яснення у визначені Законом терміни.

Наголошуємо,  що запити на інформацію можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача. Відповідь надається у визначений законом термін – п’ять робочих днів з дня отримання запиту. У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, у такому випадку, продовжується строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обгрунтуванням такого продовження.

Подати запит до Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області на отримання публічної інформації можна наступним чином:

  • зателефонувати за номером: (0312) 61-23-12;
  • скористатись формою запиту на інформацію, що доступна в розділі «Доступ до публічної інформації» на офіційному сайті Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області;
  • надіслати поштою на адресу: Головне управління Держгеокадастру у Закарпатській області, пл. Народна, 4, м. Ужгород, 88008;
  • надіслати запит на електронну адресу: zakarpattia@land.gov.ua (з поміткою «Публічна інформація»).

Довідково: Публічна інформація, відповідно до статті 1 Закону України “Про доступ до публічної інформації” – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.