Верховна рада України підтримала проєкти постанов № 2015-ІХ та № 2018-ІХ про зміну і встановлення меж міста Іршава Хустського району та міста Виноградів Берегівського району Закарпатської області. Відповідне рішення ухвалено на пленарному засіданні 26 січня 2022 року.

Так, територію міста Іршава збільшено на 379,8 гектара земель, та затверджено територію міста загальною площею 885,7 гектара земель відповідно до проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці — міста Іршава Хустського району Закарпатської області.

Територію міста Виноградів збільшено на 111,32 гектара земель, та затверджено територію міста загальною площею 3320,72 гектара земель відповідно до проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці — міста Виноградів Берегівського району Закарпатської області.

Окрім того, 10 лютого 2022 року Державними кадастровими реєстраторами Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області внесено нові межі міста Іршава та міста Виноградів до Державного земельного кадастру.

Слід зазначити, що востаннє, на території Закарпатської області межі міста було змінено ще у 2012 році, а саме міста Тячів (затверджено Постановою Верховної Ради України від 5 липня 2012 року № 5174-VI), відомості про які також було внесено до Державного земельного кадастру.