Шановні громадяни!

Головне управління Держгеокадастру у Закарпатській області повідомляє, що з метою виконання пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та відповідно до статті 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» до 03 квітня 2020 року або до покращення епідемічної ситуації в Україні призупинено:

1) особистий та виїзний прийом керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області;

2) прийом громадян в громадській приймальні Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області.

Такі ж обмежувальні заходи запроваджено в територіальних структурних підрозділах ГУ Держгеокадастру в районах Закарпатської області.

У зв’язку із запровадженням карантину по запобіганню поширенню коронавірусу уся документація (заяви, клопотання, листи) приймаються засобами поштового зв’язку на адресу Головного управління: 88008, м. Ужгород, пл. Народна, 4, каб. 298. Надсилати листи на електронну пошту: zakarpattia@land.gov.ua

Бережіть себе та своїх рідних!

Наказ Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області № 52 від 17.03.2020 року “Про додаткові заходи запобігання поширенню коронавірусу (COVID-19)”.

Обмежувальні заходи, що вводяться в структурних підрозділах Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області до 03 квітня 2020 року або до покращення епідемічної ситуації в Україні.