Повідомити про корупційне правопорушення

Шановний колего!

У разі коли Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете повідомити Головне управління Держгеокадастру у Закарпатській області та/або спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції.

Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції перебувають під захистом держави (частини 2, 3 статті 53 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон).

Гарантії державного захисту викривачів

Перелік встановлених Законом вимог, заборон та обмежень

Перелік корупційних правопорушень та правопорушень, повязаних з корупцією, за які законом встановлено кримінальну/адміністративну відповідальність

Повідомлення може бути подано:

без зазначення авторства (анонімно) 

Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить конкретні фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Анонімне повідомлення про порушення вимог Закону підлягає перевірці у термін не більше п’ятнадцяти днів від дня його отримання. Якщо у вказаний термін перевірити інформацію, що міститься в повідомленні, неможливо, керівник Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області продовжує термін розгляду повідомлення до тридцяти днів від дня його отримання.

із зазначенням авторства 

Повідомлення підлягає перевірці у термін не більше тридцяти днів від дня його отримання, за результатами розгляду викривачу надається письмова відповідь.

Повідомлення про порушення вимог Закону може бути як письмовим, так і усним.

Повідомлення може бути подано:

    • письмово з позначкою «Про корупцію» на адресу Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області, 88008, м. Ужгород, пл. Народна, 4, каб. 298;
    • у скриньку для кореспонденції Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області;
    • електронною поштою на адресу zakarpattia@land.gov.ua (зразок повідомлення про корупцію);
    • за цією онлайн формою;
    • на особистому прийомі громадян керівником (працівниками) Сектору запобігання та виявлення корупції Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області;
Кабінет
Поcада
Контактні дані
Часи прийому
П. І. Б.
297
Головний спеціаліст сектору запобігання та виявлення корупції
т/ф:  (0312) 61-32-97
zakarpattia@land.gov.ua
Понеділок
8.00 – 11.30

13.00 – 17.00

Балабан Олег Русланович

Відповідальним за розгляд повідомлень викривачів є Сектор запобігання та виявлення корупції Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області тел.:  (0312) 61-32-97, електронна адреса: zakarpattia@land.gov.ua.

Надана Вами інформація  використовуватиметься керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

У разі підтвердження викладеної у повідомленні інформації про порушення вимог Закону керівник Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області  вживає заходів щодо припинення виявленого порушення, усунення його наслідків та притягнення винних осіб до дисциплінарної відповідальності, а у випадках виявлення ознак кримінального або адміністративного правопорушення також інформує спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції.

Інформація про результати розгляду повідомлень викривачів

Відповідно до статті 55 Конституції України кожному гарантується право на оскарження в суді рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, посадових і службових осіб.

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.