У першому півріччі 2020 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області надали населенню 77 097 адміністративних послуг. З них 69 605 – на безоплатній основі. Ще 7 492 адміністративні послуги надано на платній основі.

Серед безоплатних адмінпослуг переважали послуги з державної реєстрації земельної ділянки (22565), видачі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження її державної реєстрації (21115) та з видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (14432).

За надання платних адміністративних послуг протягом 2020 року до місцевих бюджетів Закарпатської області надійшло 921,4 тис гривень. Серед платних послуг, які найбільше замовляли громадяни стосувалися надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу про земельну ділянку (6227), виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена не з вини органу, що здійснює його ведення  (666), а також проведенні обов`язкової, добровільної державної експертиза землевпорядної документації (524).

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.