Головним управлінням Держгеокадастру у Закарпатській області 12-13 травня поточного року проведено земельні торги у формі аукціону, на яких продано право оренди на три земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території Берегівського району (за межами населених пунктів) загальною площею 56,3642 га, терміном на 7 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

За результатами аукціонів загальна річна орендна плата за користування земельними ділянками зросла у два рази та становить 310 858,66 гривень. Дані кошти Берегівська міська рада зможе використати на розвиток власних територій.

Переможцями земельних торгів сплачено всі кошти за придбані лоти.

Довідково: Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їхніх площ і кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні аукціони».