Перший заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Василь Попович взяв участь у регіональному семінарі-тренінгу «Надання якісних адміністративних послуг в умовах кризового реагування та відновлення» для керівників ЦНАП Закарпатської області, який відбувся 24-25 квітня 2023 року на Хустщині.

Захід проведено за підтримки уряду  Великої Британії у рамках проєкту ПРООН «Посилення стійкості громад в регіонах України» та у співпраці з Закарпатською ОВА. У ньому взяло участь близько 70 учасників: працівники закарпатських ЦНАПів, провідні експерти, представники органів місцевого самоврядування та інші.

У ході семінару Василь Мафтейович Попович інформував присутніх про стан надання адміністративних послуг Головним управління Держгеокадастру у Закарпатській області.

Під час дводенного дводенного заходу обговорено чимало актуальних тем та знайдено відповіді на питання, які хвилюють працівників ЦНАП. Присутні отримали можливість ознайомитися з різними методиками та інструментами для вдосконалення надання адміністративних послуг, такими як побудова цифрової інфраструктури та впровадження електронних сервісів, управління якістю та процесами відновлення після кризових ситуацій.