Впродовж 2021 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області підготували та видали фізичним і юридичним особам 18 760 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Найбільше таких документів видано в Мукачівському (4290), Ужгородському (4088) районах Закарпатської області.

Із загальної кількості, 6 559 витягів — видано через Центри надання адміністративних послуг, і 12 201 – замовлено онлайн.

Нагадуємо, що на сайті Держгеокадастру можна ознайомитися з переліком електронних сервісів. Там же можна замовити довідки, витяги та інші документи, що стосуються земельної сфери.

Довідково:

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.