У середу, 09 лютого, відбулася виробнича нарада начальника Головного управління Держгеокадастру Світлани Бокші та очільника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Вікторії Білоусової.

На спільній нараді йшлося про підготовку державними лісогосподарськими підприємствами вихідних даних для робіт із інвентаризації земель лісогосподарського призначення у 2022 році. Зокрема, у 2022 році на території Закарпатської області планується проведення інвентаризації земель на загальній площі 175 508 га, у тому числі земель лісогосподарського призначення, за рахунок коштів державного бюджету.

Довідково: 27 серпня 2019 року між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку укладено Угоду про позику № 8973-UA (програма “прискорення приватних інвестицій у сільське господарствоˮ. Відповідно до Угоди, Державну службу України з питань геодезії, картографії та кадастру визначено відповідальною установою за досягнення DLI № 2.1 “Покращення стану інвентаризації та реєстрації державних земель”.