Головне Управління Держгеокадастру у Закарпатській області інформує, що відповідно до Закону України від 2 липня 2015 року № 577-VIII „Про внесення змін до Закону України „Про звернення громадян” щодо електронного звернення та електронної петиції” з 28 жовтня 2015 року письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).

У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження.

Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

До Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області можна надіслати звернення громадян на електронну пошту: zakarpattia@land.gov.ua.