Протягом І кварталу 2021 року до Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області, для проведення державної експертизи землевпорядної документації, подано 252 одиниці землевпорядної та землеоціночної документації, у тому числі 60 – через Е-сервіс.

За звітній період Головним управлінням здійснено обов`язкову державну експертизу 271 одиниці землевпорядної та землеоціночної документації та  5 одиниць добровільної державної експертизи.

Із поданих на державну експертизу землевпорядної документації позитивно оцінено 182 об`єкти експертизи, 92 – повернуто на доопрацювання та 2 – оцінено негативно.

За проведену державну експертизу землевпорядної документації до державного бюджету, упродовж звітного періоду надійшло – 28,95 тисяч гривень.

Прийом документації для проведення обов`язкової та добровільної державної експертизи землевпорядної документації, а також видача підготовлених висновків проводиться через центр надання адміністративних послуг.

Добровільна державна експертиза проводиться за ініціативою замовника або розробника об’єкта експертизи щодо об’єктів, які не підлягають обов’язковій державній експертизі.

Довідково:

Державна експертиза землевпорядної документації – це діяльність, метою якої є дослідження, перевірка, аналіз та оцінка об’єктів експертизи на предмет їх відповідності вимогам законодавства, встановленим стандартам, нормам і правилам, а також підготовка обґрунтованих висновків для прийняття рішень щодо об’єктів експертизи.

З 25 листопада 2020 року Держгеокадастр запровадив електронну послугу “Замовлення проведення державної експертизи землевпорядної документації, яка підлягає державній експертизі”.