Протягом І кварталу 2021 року експерти Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області опрацювали 6297 документацій із землеустрою, з них 5274 документації погоджено позитивно, 1023 отримали негативні висновки.

За цей період працівники Держгеокадастру у Закарпатській області направили на погодження до інших областей 3835 документацій із землеустрою.

Наразі на території області здійснюють розгляд та погодження документацій із землеустрою 29 кваліфікованих експертів, що відповідають критеріям, установленим статтею 22 Закону України «Про державну експертизу землевпорядної документації».

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження документації із землеустрою.