З початку 2020 року державні кадастрові реєстратори Закарпатської області опрацювали 27 007 заяв з питань ведення Державного земельного кадастру. В середньому щотижня фахівці приймали та опрацьовували понад 1 000 таких заяв. Найпопулярнішими послугами у сфері земельних відносин залишаються надання витягів з Державного земельного кадастру про земельні ділянки та реєстрація земельних ділянок.

За цей період державні кадастрові реєстратори зареєстрували 18 103 ділянки. Найбільшу кількість земельних ділянок внесли до Державного земельного кадастру у Мукачівському (3457) та Ужгородському (2700) районах області.

Крім того, фахівці видали 5 414 витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Максимальну кількість витягів видано в  Ужгородському (1220) та Тячівському (700) районах Закарпатської області.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.