У грудні 2020 року Головне управління Держгеокадастру у Закарпатській області реалізувало на земельних торгах у формі аукціону права оренди на 4 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, розташованих за межами населених пунктів. Загальна площа земель склала 92,6768 гектари, а розмір річної плати за користування ділянками, визначений за результатами торгів становить 51,996 тис. грн, який орендар сплачуватиме щорічно до місцевого бюджету області.

Загалом у 2020 році, на земельних торгах організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Закарпатській області, аграрії придбали права оренди на 23 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів) загальною площею 508,9455 га. Землі будуть використовуватися для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та для ведення фермерського господарства. За результатами торгів середній розмір річної орендної плати склав 19,95% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки. Найбільшу кількість ділянок передано в користування у Берегівському районі (14 ділянок загальною площею 313,2248 га) Закарпатської області.

У результаті торгів за користування земельними ділянками до бюджету відповідних місцевих рад Закарпаття надійшла орендна плата у розмірі 1 941 527,68 гривень. Стільки ж коштів надходитиме щороку упродовж всього терміну дії договорів оренди на земельні ділянки. Дані кошти  громади зуміють використовувати на розвиток власних територій.

Додатково: земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».