У вересні 2020 року, Головним управлінням Держгеокадастру у Закарпатській області, на земельних торгах продано право оренди на 14 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. За результатами продажу до бюджетів відповідних місцевих рад Закарпаття надійшло 1 789 119 гривень. Дані кошти  громади зуміють використовувати на розвиток власних територій.

Загальна площа переданих в оренду земельних ділянок склала 342,9885 гектари. Найбільшу кількість ділянок передано в користування у Берегівському районі (13 ділянок загальною площею 306,7987 га). Також одну земельну ділянку площею 36,1898 га передано в оренду на території Ужгородського району. Ці землі використовуватимуться для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Найвищий показник орендної ставки у відсотках від нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 34,6501 га, вартість за результатами торгів 350 тис 090 грн, за цей період зафіксовано у Берегівському районі на території Четфалвівської сільської ради (110,36 %).

Додатково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти з зазначенням місця розташування земельних ділянок, їхніх площ і кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні аукціони».