Упродовж І півріччя 2018 року землевпорядники Закарпатської області надали громадянам 62 863 адміністративних послуг. Із них: 54 673 – на безоплатній основі та 8 190 – на платній. Загальна вартість наданих послуг становить 834, 55 тис. гривень, які надійшли до Державного бюджету України.

Серед безоплатних адміністративних послуг найбільше запитів стосувалися проведення державної реєстрації земельної ділянки – 18 196, видачі витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки – 16 909. Крім того надано 7 038 довідок з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями (за даними форми 6-зем), та видано 5 637 витягів із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Серед платних послуг, найбільше звернень до органів земельних ресурсів за наданням витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку становить 7 184 таких документів. У результаті бюджети поповнилися на суму 632,91 тис. гривень. На 120,94 тис. гривень поповнено  бюджет за надання 528 послуг з виправлення технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру, які було допущено не з вини органу, що здійснює його ведення. А також 60,45 тис. гривень сплачено за 278 послуг щодо здійснення державної експертизи землевпорядної документації.

Довідково: Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.