З початку 2018 року землевпорядниками Закарпатської області спрямовано до державного бюджету 264 тис. грн.  за  надані громадянам адміністративні послуги.

Найбільші надходження коштів у розмірі 207,3 тис. гривень отримали за надання  витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Ще понад  37,8 тис. грн. надійшло за виправлення технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру.

За здійснення 69 державних експертиз землевпорядної документації  бюджет поповнено на 12,6 тис. грн.

З початку 2018 року Головне управління та районні відділи Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області надали 16,284 адміністративні послуги, з яких 83,7% від загальної кількості, громадяни отримали на безоплатній основі, серед яких найбільшою популярністю користується послуга з державної реєстрації земельної ділянки.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.