Станом на 01.03.2018 року до відділу державної експертизи Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області для проведення державної експертизи надійшло 62 одиниці документації із землеустрою та оцінки земель.

З початку  2018 року спеціалістами відділу державної експертизи Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області проведено державну експертизу 55 об’єктів експертизи, з яких 49 об’єктів документації, що надійшли на обов’язкову експертизу та 6 об’єктів документації, що надійшли на добровільну експертизу.

Із загальної кількості наданої документації 27 оцінено позитивно та 28 – повернуто на доопрацювання.

Прийом документації для проведення державної експертизи землевпорядної документації, а також видача підготовлених висновків проводиться через центр надання адміністративних послуг.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.