Станом на 27.12.2016 до Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області для проведення державної експертизи надійшло 598 одиниць документації із землеустрою та оцінки земель.

Загалом з початку 2016 року спеціалістами відділу державної експертизи Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області проведено державну експертизу 594 об’єктів експертизи, з яких 588 об’єкти, що надійшли на обов’язкову експертизу та 6 – на добровільну.

Із загальної кількості наданої документації 490 оцінено позитивно та 104 – повернуто на доопрацювання.

Прийом документації для проведення обов’язкової державної експертизи землевпорядної документації, а також видача підготовлених висновків проводиться через центр надання адміністративних послуг.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.