Протягом 2017 року державні кадастрові реєстратори Закарпатської області зареєстрували 38297 земельних ділянок.

Ведення Державного земельного кадастру є одним з найважливіших напрямів діяльності Держгеокадастру.

Найпопулярнішими послугами є надання витягів з Державного земельного кадастру та реєстрація земельних ділянок.

Найбільшу кількість земельних ділянок закарпатські землевпорядники внесли до Державного земельного кадастру  у Мукачівському (9470) та  Ужгородському (6950) районах.

Протягом 2017 року кадастрові реєстратори Закарпаття надали 18690 витягів із Державного земельного кадастру, у тому числі 2877 витягів, які було замовлено через мережу Інтернет.

На сьогодні найбільше витягів з Державного земельного кадастру видали в Ужгородському (4361) та Мукачівському (2930) районах.

Головним управління Держгеокадастру протягом року проведена реєстрація двох обмежень у використанні земель, а саме території ПЗФ України – парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва «Парк культури і відпочинку» с. Великі Лази, Ужгородського району, Закарпатської області та внесено відомості до ДЗК про землі в межах території АТО, зокрема про межу с. Кальник, Мукачівського району, Закарпатської області, смт. Великий Бичків, Рахівського району, Закарпатської області, с. Кібляри, с. Лінці та с. Чертеж, Ужгородського району Закарпатської області.

В середньому за тиждень землевпорядники Закарпаття приймали та опрацьовували близько тисячі заяв з питань ведення Державного земельного кадастру.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

Замовлення витягів здійснюється через Публічну кадастрову карту, яка розміщена на офіційному сайті Держгеокадастру та сайті Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області.