Протягом 2017 року експертами органів Держгеокадастру у Закарпатській області прийнято до опрацювання з інших областей 7764 проекти землеустрою.

Із загальної кількості проектів що надійшли 5872 розглянуто позитивно, 1780 відмовлено та 112 проектів знаходяться на розгляді.

Найбільше проектів землеустрою опрацювали експерти у Міжгірському  (1325), Свалявському (1248) та Тячівському (1012) районах.

Спеціалістами районних відділів Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області направлено на погодження до інших областей 10586 проектів землеустрою, з них опрацьовано 10397 проектів, з яких 7413 позитивно, 2984 відмовлено та  189 знаходяться на розгляді.

Всього на Закарпатті працюють 15 кваліфікованих експертів, що відповідають критеріям, установленим статтею 23 Закону України «Про державну експертизу землевпорядної документації».

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.