За 10 місяців поточного року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області надали громадянам та юридичним особам 132 536 адміністративних послуг. З них 118 304 – на безоплатній основі. Ще 14 232 адміністративні послуги надано на платній основі. Отримані кошти в сумі 1,76 млн грн спрямувано до місцевих бюджетів Закарпаття.

Серед безоплатних адмінпослуг переважали послуги з державної реєстрації земельної ділянки (40420), видачі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження її державної реєстрації (36445) та з видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (19360).

Серед платних послуг  на Закарпатті найбільша кількість запитів стосувалася надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу про земельну ділянку (11635) та виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена не з вини органу, що здійснює його ведення  (1340).

 

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.