З початку 2017 року до відділу державної експертизи Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області для проведення державної експертизи надійшло 443 одиниці документації із землеустрою та оцінки земель.

Загалом з початку 2017 року спеціалістами відділу державної експертизи Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області проведено державну експертизу 413 об’єктів експертизи, з яких 406 об’єктів документації, що надійшли на обов’язкову експертизу та 7 – на добровільну.

Із загальної кількості наданої документації 396 оцінено позитивно та 17 – повернуто на доопрацювання.

Прийом документації для проведення обов’язкової державної експертизи землевпорядної документації, а також видача підготовлених висновків проводиться через центр надання адміністративних послуг.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.