З початку 2017 року державні кадастрові реєстратори Закарпатської області зареєстрували 26138 земельних ділянок.

Ведення Державного земельного кадастру є одним з найважливіших напрямів діяльності Держгеокадастру.

Найпопулярнішими послугами є надання витягів з Державного земельного кадастру та реєстрація земельних ділянок.

Найбільшу кількість земельних ділянок закарпатські землевпорядники внесли до Державного земельного кадастру  у Мукачівському (6220), Ужгородському (4889), Берегівському (4007) та Виноградівському (3093) районах.

З початку 2017 року кадастрові реєстратори Закарпаття надали 12941 витягів із Державного земельного кадастру.

На сьогодні найбільше витягів з Державного земельного кадастру видали в Ужгородському (2707) та Мукачівському (2021) районах.

В середньому за тиждень землевпорядники Закарпаття приймають та опрацьовують близько тисячі заяв з питань ведення Державного земельного кадастру.

Окрім того, проведена державна реєстрація 2 обмежень у використанні земель, а саме території ПЗФ України – парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва «Парк культури і відпочинку» с. Великі Лази, Ужгородського району, Закарпатської області та внесено відомості до ДЗК про землі в межах території АТО, зокрема про межу с. Кальник, Мукачівського району, Закарпатської області.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

Замовлення витягів здійснюється через Публічну кадастрову карту, яка розміщена на офіційному сайті Держгеокадастру.