Сьогодні, 21 листопада, Головним управлінням Держгеокадастру у Закарпатській області, в приміщенні виконавця земельних торгів – ДП “Закарпатський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою” проведено земельні торги у формі аукціону на яких продано право оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення державної власності на території Арданівської сільської ради Іршавського району (за межами населених пунктів) площею 24,4299 га, терміном на 7 років для ведення фермерського господарства.

За результатами аукціону річна орендна плата за користування земельною ділянкою становить 9 017,26 гривень.

Переможцем торгів уже сплачено всі кошти за придбаний лот: річну орендну плату до бюджету Арданівської сільської ради Іршавського району та виконавцю торгів – державному підприємству витрати за підготовку лота та винагороду за проведення земельних торгів.

Уповноваженою особою від організатора земельних торгів на підписання протоколу земельних торгів та договору оренди землі був в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Микола Островський.

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їхніх площ і кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні аукціони».