Упродовж 10 місяців 2020 року до Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області надійшло 289 запитів, що подано з посиланням на Закон України «Про доступ до публічної інформації». З них:  205 безпосередньо від громадян, 15  – від юридичних осіб, ще 48 запитів надійшло від інших органів та 22 – від засобів масової інформації.

Переважна більшість запитів надіслані електронною поштою – 196, надійшло поштою – 57 та  подані особисто – 39.

На усі запити надано вичерпні відповіді та роз’яснення у визначені Законом терміни.

Наголошуємо, що на вебсайті Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області розміщена електронна форма для подання запиту на публічну інформацію.

Довідково:

Публічна інформація, відповідно до статті 1 Закону України “Про доступ до публічної інформації” – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

Запити на інформацію можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача. Письмовий запит подається в довільній формі.