Публічна інформація, відповідно до статті 1 Закону України “Про доступ до публічної інформації”, – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

Упродовж січня-лютого 2020 року на адресу Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області надійшло 59 запитів, що подані з посиланням на Закон України «Про доступ до публічної інформації». З них:  34 безпосередньо від громадян, 4 – від юридичних осіб, ще 10 запитів надійшло від інших органів та 11 – від засобів масової інформації.

Переважна більшість запитів надіслані електронною поштою – 32, надійшло поштою – 14 та  подані особисто – 13.

На усі запити надано вичерпні відповіді та роз’яснення у визначені Законом терміни.

Довідково:

Запити на інформацію можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача. Письмовий запит подається в довільній формі.

На вебсайті Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області розміщена електронна форма для подання запиту на публічну інформацію.