Питання підтримки й допомоги учасникам АТО/ООС та членам родин військовослужбовців, загиблих у ході її проведення обговорили на нараді у Головному управлінні Держгеокадастру у Закарпатській області під головування керівника відомства Богдана Хранюка за участі представника Ради Ветеранів України, що утворена при Міністерстві у справах ветеранів України (по Закарпатській області) Миколою Марчишаком та іншими представниками громадських організацій учасників АТО/ООС.

Учасники наради обговорили питання щодо виконання пунктів Меморандуму, який було підписано ще у листопаді минулого року, про співпрацю між Головним управліннями Держгеокадастру у Закарпатській області та Радою ветеранів України у сфері забезпечення земельними ділянками учасників бойових дій і членів сімей загиблих воїнів. Зокрема, йшлося про безперешкодне отримання земельних ділянок, які сформовані і включені до Переліку зазначеного документу, а також про опрацювання питання визначення додаткових земельних масивів, які можуть бути включені до Переліку для подальшого надання у власність вищезазначеній категорії громадян.

«Виділення земельних ділянок для наших захисників – один із пріоритетних напрямів роботи Держгеокадастру, – зазначив Богдан Хранюк. – Ми всіляко сприяємо вирішенню питань забезпечення земельними ділянками учасників бойових дій та членів сімей загиблих воїнів», – запевнив керівник Головного управління.

Довідково: У рамках Меморандуму про співпрацю між Головним управлінням Держгеокадастру у Закарпатській області та Радою Ветеранів України включено до Переліку земельні ділянки загальною площею – 621,1605 га, які можуть бути передані у власність учасникам бойових дій. На сьогодні продовжується робота щодо включення земельних масивів, зокрема включено 2 земельні ділянки загальною площею 133,3604 га.