Сьогодні, 14 травня, у прес-центрі Закарпатської ОДА під керівництвом заступника начальника – начальника управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Івана Голуба проведено семінар на тему «Щодо реалізації органами місцевого самоврядування та місцевими державними адміністраціями (ЦНАП) можливості здійснення ними повноважень надання відомостей з Державного земельного кадастру».

У роботі семінару прийняли участь начальник Управління Державного земельного кадастру Головного управління Ганна Рогульська та заступник начальника управління-начальник відділу інформаційного забезпечення державного земельного кадастру Ірина Рак. Серед запрошених були державні кадастрові реєстратори відділів у районах Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області, адміністратори центрів надання адміністративних послуг та уповноважені особи виконавчих органів місцевого самоврядування.

Захід проведено з метою спрощення процедури отримання інформації з Державного земельного кадастру, вдосконалення належної взаємодії між суб’єктами надання адміністративних послуг, покращення якості надання адміністративних послуг у сфері земельних відносин для громадян та суб’єктів господарювання, що у свою чергу, дозволить забезпечити швидке та комплексне надання адміністративної послуги в цілому, а також для ознайомлення з процедурою отримання доступу до Державного земельного кадастру.

У ході семінару було продемонстровано практичне застосування процедури надання відомостей з Державного земельного кадастру та надано кваліфіковану допомогу щодо підключення. Разом з цим, рекомендовано адміністраторам центрів надання адміністративних послуг та уповноваженим особам виконавчих органів місцевого самоврядування, які ще не здійснюють надання відомостей із Державного земельного кадастру, пройти стажування у Головному управління Держгеокадастру у Закарпатській області з метою отримання доступу до Держаного земельного кадастру.

Презентація семінару щодо реалізації органами місцевого самоврядування та місцевими державними адміністраціями (ЦНАП) можливості здійснення ними повноважень надання відомостей з Державного земельного кадастру (Презентація).