У понеділок, 20 травня, в.о. голови Закарпатської ОДА Ярослав Галас в урочистій обстановці вручив найвищу нагороду обласної державної адміністрації – відзнаку «За заслуги перед Закарпаттям»  начальнику Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Світлані Сергіївні Мельничук за вагомий особистий внесок у проведення земельної реформи в області, високу професійну майстерність.

Під час нагородження, Ярослав Галас зауважив, що очільниця землевпорядної служби краю вже понад два роки уміло врегульовує земельні питання у такому малоземельному краї, як Закарпаття. Зокрема, відмітив, що при зверненнях учасників ООС (АТО) прикладає максимум зусиль щодо виділення військовослужбовцям земельних ділянок.

Про нагороду керівнику землевпорядної служби краю клопотав колектив Головного управління, характеризуючи її, як добросовісного, кваліфікованого, ініціативного, сумлінного керівника. Світлана Мельничук розпочала свою трудову діяльність у системі органів земельних ресурсів більше 11 років. Понад два роки обіймає посаду начальника Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській  та сумлінно забезпечує виконання основних напрямків державної політки щодо проведення земельної реформи в області, регулювання земельних відносин, раціонального використання та охорони земель, відновлення родючості грунтів.

На сьогодні, начальник Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Світлана Мельничук, активно працює над здійсненням землеустрою, в тому числі забезпеченні проведення державної інвентаризації земель, наповненням Державного земельного кадастру актуальними відомостями про його об`єкти, здійсненням організаційних заходів щодо проведення земельних торгів, наданням адміністративних послуг у сфері земельних відносин, здійсненням державного нагляду (контролю). ЇЇ організаторські здібності, вміння чітко визначати задання та шляхи їх розв`язання дали змогу досягти добрих результатів у розвитку земельних відносин.

Підтримати та привітати Світлану Сергіївну прийшли керівники структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області, які щиро побажали їй життєвих гараздів, подальших професійних успіхів та перемог.