За вісім місяців 2020 року експерти Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області опрацювали 12 190 документацій із землеустрою, з них 10 462 документації погоджено позитивно, 1 728 отримали негативні висновки.

За цей період працівники Держгеокадастру у Закарпатській області направили на погодження до інших областей  13 341 документацію із землеустрою. Кількість зареєстрованих проектів землеустрою, які надійшли з порталу e.land.gov.ua складає 13 073 документації.

Наразі на території області здійснюють розгляд та погодження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок 36 кваліфікованих експертів, що відповідають критеріям, установленим статтею 22 Закону України «Про державну експертизу землевпорядної документації».

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження документації із землеустрою.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні документації із землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.