Впродовж 2020 року, на земельних торгах організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Закарпатській області, аграрії придбали права оренди на 18 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності.

Загальна площа переданих в оренду земельних ділянок склала 409,8426 гектарів. Вони будуть використовуватися для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та для ведення фермерського господарства. Найбільшу кількість ділянок передано в користування у Берегівському районі (13 ділянок загальною площею 306,7987 га) Закарпатської області.

Найдорожче під час торгів продано право оренди на земельні ділянки площею 34,6501 га на території Четфалвівської сільської ради Берегівського району, де стартова ціна піднялася до 110,36 %, від нормативної грошової оцінки.

У результаті торгів, за користування земельними ділянками до бюджету відповідних місцевих рад Закарпаття щорічно буде надходити орендна плата у розмірі 1 875 534,19 гривень. Дані кошти  громади зуміють використовувати на розвиток власних територій.

Слід зазначити, що у листопаді цього року Головне управління Держгеокадастру у Закарпатській області запланувало провести 4 аукціони, де буде запропоновано до продажу право оренди 11 земельних ділянок загальною площею – 38,6114 гектарів.

Додатково: земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».