Упродовж п’яти місяців 2018 року землевпорядники Закарпатської області надали громадянам 53 496 адміністративних послуг. Із них: 46 615 – на безоплатній основі та 6 881 – на платній. Загальна вартість наданих послуг становить 698 тисяч гривень, які надійшли до Державного бюджету України.

За звітній період цього року Головне управління та його територіальні органи надали громадянам 15 256 послуг щодо здійснення державної реєстрації земельної ділянки та видали 14 176 витягів з Державного земельного кадастру  про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки. Крім того, видано 6 033 відомостей із Державного земельного кадастру про земельну ділянку, надано 6 179 довідок з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями (за даними форми 6-зем), та 5 215 витягів із технічної документації про нормативну грошову оцінку наділу, а також 2 604 висновків про погодження документації із землеустрою.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.