Головне управління Держгеокадастру у Закарпатській області запрошує громадян, фермерів та сільськогосподарські підприємства взяти участь у земельних торгах у формі аукціону з продажу права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності які відбудуться 18, 26, 27 та 30 листопада 2020 року.

До продажу будуть запропоновані права оренди на 11 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 38,6114 га. Земельні ділянки розташовані на території Берегівського, Воловецького, Свалявського та Ужгородського районів. Цільове призначення земельних ділянок – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та іншого сільськогосподарського призначення. Стартовий розмір річної орендної плати встановлений на рівні 8% від нормативної грошової оцінки, термін оренди – 7 років.

Для участі у земельних торгах необхідно не пізніше як за три робочі дні до дня проведення аукціону подати виконавцю торгів заяву про участь у земельних торгах. Реєстраційний та гарантійний внески сплачуються на зазначені рахунки виконавця торгів. Документи про сплату надаються виконавцю торгів разом з заявою на участь у торгах та документами згідно ч.7 ст.137 ЗКУ не пізніше ніж за три робочі дні до дати торгів.

Виконавець земельних торгів – ДП “Закарпатський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою, (м. Ужгород, вул. Яроцька, 5А).

З детальною інформацією про лоти можна ознайомитися у розділі «Земельні аукціони» на офіційному вебсайті Держгеокадастру.