Упродовж дев`ять місяців 2018 року Головне управлінням Держгеокадастру у Закарпатській області провело 10 земельних аукціонів. За результатами торгів, продано право оренди на 21 земельну ділянку державної власності (за межами населених пунктів) загальною площею 645,4 га, терміном на 7 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та ведення фермерського господарства.

Визнано торги на 4 земельні ділянки загальною площею 77,3 га такими, що не відбулися у зв’язку з наявністю лише одного учасника або відсутності учасників торгів.

Розмір річної плати за користування земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 1 млн 285,5 тис. грн, яку орендарі сплатили до бюджетів місцевих рад Закарпатської області.

Стартову ставку річної орендної плати було встановлено на рівні 8 % від нормативної грошової оцінки, що у грошовому еквіваленті складає 834,2 тис. гривень.

Довідково:

Земельні торги проводять відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».
Із детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися в розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.