В грудні місяці 2017 року  до відділу державної експертизи Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області для проведення державної експертизи надійшло 54 одиниці документації із землеустрою та оцінки земель, з яких 48 об’єктів документації, що надійшли на обов’язкову експертизу та 6 – на добровільну.

За грудень 2017 року спеціалістами відділу державної експертизи Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області проведено державну експертизу 57 об’єктів експертизи, з яких 8 об’єктів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, 1 – об’єкт з технічної документації про нормативну грошову оцінку земел несільськогосподарського призначення  (крім земель населених пунктів),   1 – проект землеустрою щодо встановлення (зміни)  меж населеного пункту та 47  проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Прийом документації для проведення державної експертизи землевпорядної документації, а також видача підготовлених висновків проводиться через центр надання адміністративних послуг.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.