З початку 2018 року державні кадастрові реєстратори Закарпатської області зареєстрували 2502 земельні ділянки, у тому числі 622 земельні ділянки, замовлення реєстрації яких відбулося за допомогою  електронної послуги з онлайн-реєстрації земельної ділянки. Загалом з початку функціонування даної послуги зареєстровано 630 земельних ділянок.

Ведення Державного земельного кадастру є одним з найважливіших напрямів діяльності Держгеокадастру.

Найбільшу кількість земельних ділянок закарпатські землевпорядники внесли до Державного земельного кадастру в Ужгородському (480), та Хустському (326) районах.

Найпопулярнішими послугами є надання витягів з Державного земельного кадастру та реєстрація земельних ділянок.

З початку 2018 року кадастрові реєстратори Закарпаття надали 1690 витягів із Державного земельного кадастру, у тому числі 542 витяги, які було замовлено через мережу Інтернет.

На сьогодні найбільше витягів з Державного земельного кадастру видали в Ужгородському 361  та Тячівському 290 районах.

В середньому за тиждень землевпорядники Закарпаття приймають та опрацьовують близько тисячі заяв з питань ведення Державного земельного кадастру.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

Замовлення витягів здійснюється через Публічну кадастрову карту, яка розміщена на офіційному сайті Держгеокадастру та сайті Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області.