За вісім місяців цього року фахівці структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області надали громадянам 84 452 адміністративні послуги, 64 857 із яких – безоплатно.

Серед безоплатних адміністративних послуг переважали такі, як державна реєстрація земельних ділянок – 24 594, видача витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження її державної реєстрації – 22 681, надання довідки із державної статистичної звітності про наявність земель і розподіл їх за власниками земель, землекористувачами та угіддями (за даними форми 6-зем) – 8 946, та видача витягів із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки  – 6 982.

Серед платних послуг, які найбільше замовляли громадяни стосувалися надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягів про земельну ділянку – 9 709, виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена не з вини органу, що здійснює його ведення – 716, обов`язкової, добровільої державної експертизи землевпорядної документації – 418.

За всі адміністративні послуги, отримані на платній основі, громадяни сплатили до місцевих бюджетів Закарпаття 1,13 млн. гривень.

Довідково: Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.