З початку 2017 року державні кадастрові реєстратори Закарпатської області зареєстрували 32140 земельних ділянок.

Ведення Державного земельного кадастру є одним з найважливіших напрямів діяльності Держгеокадастру.

Найпопулярнішими послугами є надання витягів з Державного земельного кадастру та реєстрація земельних ділянок.

Найбільшу кількість земельних ділянок закарпатські землевпорядники внесли до Державного земельного кадастру  у Мукачівському (7950) та  Ужгородському (5697) районах.

З початку 2017 року кадастрові реєстратори Закарпаття надали 15850 витягів із Державного земельного кадастру, у тому числі 2348 витягів, які було замовлено через мережу Інтернет.

На сьогодні найбільше витягів з Державного земельного кадастру видали в Ужгородському (3553) та Мукачівському (2491)  та  районах.

Окрім того, внесено відомості до ДЗК про землі в межах території АТО, зокрема про межі с. Кібляри та с. Гайдош, Кіблярівської сільської ради, Ужгородського району, Закарпатської області.

В середньому за тиждень землевпорядники Закарпаття приймають та опрацьовують близько тисячі заяв з питань ведення Державного земельного кадастру.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

Замовлення витягів здійснюється через Публічну кадастрову карту, яка розміщена на офіційному сайті Держгеокадастру та сайті Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області.