11 квітня, відбулось засідання колегії Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області під головуванням начальника Головного управління Світлани Мельничук.

У заході взяли участь директор Департаменту державного земельного кадастру Держгеокадастру України Ігор Славін, перший заступник начальника ГУ Держгеокадастру у Закарпатській області Василь Якубець, заступник начальника – начальник управління з контролю за використанням та охороною земель ГУ Держгеокадастру у Закарпатській області Іван Голуб, директор Закарпатської РФ ДП «Центр державного земельного кадастру» Ганна Баранчик, директор ДП «Закарпатський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» Світлана Бокша,  керівники районних та структурних відділів Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області.

У ході колегії висвітлено питання щодо реалізації Постанови КМУ від 21.06.2017 № 688 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження електронних земельних торгів і забезпечення зберігання та захисту даних під час їх проведення». Крім цього, начальник відділу ринку та оцінки земель Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Ольга Суфеляк приділила значну увагу стану виконання плану-графіку продажу прав оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності.

Присутні також заслухали інформацію начальника відділу державного геодезичного нагляду Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Галини Ломпарт про стан підготовки та проведення планових заходів державного нагляду (контролю) щодо додержання суб’єктами господарювання вимог законодавства у сфері топографо-геодезичної і картографічної діяльності та ведення Інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю).

Про стан виконання планів роботи Управління контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області за 2018 рік та забезпечення стягнення шкоди, заподіяної внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, зняття ґрунтового покриву (родючого ґрунту) без спеціального дозволу за 2017-2018 роки інформував заступник начальника Головного управління – начальник управління з контролю за використанням та охороною земель Іван Голуб.

Під час засідання начальник управління землеустрою та охорони земель Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Віталій Бомбушкар інформував про перетворення матеріалів Державного фонду документації із землеустрою в електронний (цифровий) вигляд.

Начальник юридичного управління Богдан Хранюк доповів про стан проведення державної реєстрації права власності на об’єкти нерухомого майна та земельні ділянки, а також про координацію роботи державних підприємств.

Про стан виконавської дисципліни в частині дотримання термінів розгляду звернень громадян і запитів на публічну інформацію та звернень і запитів народних депутатів України інформувала начальник управління адміністративно-організаційного забезпечення Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Ольга Сюсько.

Під час засідання присутні також заслухали інформацію про роботу відділів у Великоберезнянському та Рахівському районах Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області протягом 2018 року.

Доповідає: Пугач І.І. – начальник відділу відділу у Великоберезнянському районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області.


Доповідає: Дзядів Ю.Й. – начальник відділу у Рахівському районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області.

Звертаючись до присутніх, директор Департаменту державного земельного кадастру Держгеокадастру України Ігор Славін подякував кожному за роботу. Відзначив, що рівень роботи Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області є одним серед кращих в Україні, зокрема це стосується ведення Державного земельного кадастру щодо надання адміністративних послуг населенню.

В процесі розгляду кожного з зазначених питань, були підбиті підсумки виконаної роботи за минулий рік, конкретизовано основні досягнення і недоліки в роботі та визначено конкретні завдання до кінця 2019 року.

Презентація матеріалів колегії Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області (Презентація).