7 березня, у Головному управлінні Держгеокадастру у Закарпатській області відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня землевпорядника.

Указ Президента про святкування Дня землевпорядника підписано ще у 1999 році. Тож вже з 2000 року своє професійне свято українські землевпорядники відзначають саме у другу суботу березня.

Вітаючи колектив з професійним святом, начальник Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Світлана Сергіївна Мельничук висловила подяку за самовідданість, вірність обов’язку і покликанню, побажавши працівникам та їхнім родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя і невичерпної життєвої енергії.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у справу проведення земельної реформи в області, високий професіоналізм та з нагоди Дня землевпорядника почесними грамотами та подяками Закарпатської обласної державної адміністрації, обласної ради та районних державних адміністрацій нагороджено 21 працівника Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області.