Упродовж 2018 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області надали громадянам 138 449 адміністративних послуг, 121 506 із яких – безоплатно.

Серед найпопулярніших безоплатних адміністративних послуг переважали такі, як державна реєстрація земельних ділянок – 39 701, видача витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження її державної реєстрації – 35 358, надання довідки із державної статистичної звітності про наявність земель і розподіл їх за власниками земель, землекористувачами та угіддями (за даними форми 6-зем) – 13 757.

За всі адміністративні послуги, отримані на платній основі, громадяни сплатили до місцевих бюджетів Закарпаття 1,6 млн. гривень. Найчастіше громадяни зверталися щодо надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягів про земельну ділянку – 14 716, виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена не з вини органу, що здійснює його ведення – 1 130, обов`язкової, добровільої державної експертизи землевпорядної документації – 672.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.