Сьогодні, 15 липня, під головуванням в. о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Богдана Хранюка проведено виробничу нараду за участі голови Берегівської райдержадміністрації, представників Головного управління, служби автомобільних доріг у Закарпатській області, Департаменту інфраструктури, розвитку і утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення та житлово-комунального господарства Закарпатської обласної державної адміністрації, Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства.

У ході наради опрацьовано проблемні питання, які виникають при розробленні проекту “Будівництво автомобільної дороги на ділянці від державного кордону з Угорщиною до автомобільної дороги М-24 Велика Добронь – Мукачево – Берегове – КПП “Лужанка”, Закарпатська область”, що стосуються проектуванням автодороги землями лісогосподарського призначення та землями приватної власності громадян.

Крім того, учасники наради обговорили стан реалізації проекту будівництва об’їзної автомобільної дороги м. Берегово та с. Астей до міжнародного автомобільного пункту пропуску “Лужанка”, так як спорудження зазначеної дороги дозволить з’єднати основні транспортні магістралі області і переспрямувати транспортний потік з Угорщини, що сприятиме зменшенню навантаження на МАПП “Тиса”.