На земельних торгах, які були проведені 10, 25, 30 та  31 жовтня  2018 року  Головним управлінням Держгеокадастру у Закарпатській області, аграрії придбали права оренди на 9 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності,  які знаходяться на території Великоберезнянського, Виноградівського, Мукачівського та Ужгородського районів.

Загальна площа переданих в оренду земельних ділянок склала більше 210 гектарів. Земельні ділянки будуть використовуватися для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та для ведення фермерського господарства.

У результаті торгів за користування земельними ділянками до бюджету сільських рад Великоберезнянського, Виноградівського, Мукачівського та Ужгородського районів щорічно буде надходити орендна плата у розмірі понад 234 тис. гривень.

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на офіційному веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».