Головне управління Держгеокадастру у Закарпатській області та органи місцевого самоврядування із початку запровадження ініціативи про безкоштовне забезпечення учасників АТО земельними ділянками надали учасникам АТО 3674 дозволи для виготовлення документів.

Загальна площа земель, що планують відвести, становить 1129,44 гектарів.

На Закарпатті учасники АТО вже отримали у власність 1215 земельних ділянок:  709 площею 66,09 га – для ведення садівництва, 291 площею 339,20 га – для ведення особистого селянського господарства, 170 площею 13,3 га – для будівництва та обслуговування житлових будинків та господарських споруд і 45 площею 2,7 га – для індивідуального дачного будівництва.

У Головному управлінні Держгеокадастру області із земель державної власності надали  957 ділянок площею 392,14 гектарів. Органи місцевого самоврядування прийняли 258 рішень про передачу 258 ділянок площею 29,15 гектарів.

Найбільшу кількість земель для військових відвели в  Ужгородському (465 ділянок площею 107,2 га) та Рахівському (211 ділянок площею 26,6 га).

Усього у Закарпатській області отримали 5617 заяв про надання земельних ділянок учасникам АТО.

На офіційному сайті Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області оприлюднено інформацію з конкретним переліком зарезервованих земельних ділянок для передачі у власність учасникам антитерорестичної операції на території Закарпатської області у розділі “Інформація для учасників АТО та членів їх сімей”.

Звернення військовослужбовців  розглядаються у першочерговому порядку. Для Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області виділення земельних ділянок для учасників антитерористичної операції та членів їх родин, є одним з першочергових питань.

Довідково:

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.